Goczałkowice
Portal miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Kiedy inni się uśmiechają - my zadajemy trudne pytania. gocz.pl - Nikt nie zawre nom gymby.

Na skróty: Gminny Ośrodek Kultury www.gok.gocz.pl, Biblioteka www.biblioteka.gocz.pl, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji www.gosir.gocz.pl, Ochotnicza Straż Pożarna www.osp.gocz.pl, Parafia św. Jerzego www.parafia.gocz.pl, Siostry Salwatorianki www.siostry.gocz.pl, Przedszkole Publiczne nr 1 www.pp1.gocz.pl , Przedszkole Publiczne nr 2 www.pp2.gocz.pl, Szkoła Podstawowa www.sp.gocz.pl, Gimnazjum www.gimnazjum.gocz.pl


Goczałkowice arrow > Nauka i edukacja arrow Gimnazjum w Goczałkowicach
Gimnazjum w Goczałkowicach Drukuj
Napisał: slhe   
czw, 25.01.2007

Gimnazjum w Goczałkowicach

 

:)
Goczalkowice, Goczalkowice-ZdrojGoczalkowice, Goczalkowice-Zdroj

Goczalkowice, Goczalkowice-Zdroj 

Absolwenci 1999/2002

Klasa A
Wychowaca klasy : Wanda Kaczorowska
Lista uczniów : Konrad Bajger, Dariusz Borowski, Szymon Czysz, Monika Fabiańczyk, Adam Furczek, Elżbieta Grajcarek, Anna Grygier, Krzysztof Grygier, Magda Hess, Magda Janowska,Paweł Jurczyk, Jan Kapias, Karolina Konior, Krzysztof Kost, Tomasz Kubański, Karolina Łucka, Zbigniew Manowski, Łukasz Mrowiec, Katarzyna Nowok, Anna Pinocy, Kamil Pławecki, Dorota Rak, Justyna Smurawska

Klasa B
Wychowaca klasy : Danuta Kołacińska
Lista uczniów : Anna Błaszczok, Ewelina Cieluszak, Artur Dzida, Szymon Gaza, Wojciech Jankos, Anna Kapias, Jacek Kapias, Kazimierz Kieloch, Ala Krzyżowska, Kasia Malysiak, Ala Marek, Karolina Mlodzik, Piotr Plinta, Slawosz Ryszka, Sylwia Siuta, Beata Soloch, Mateusz Sowa, Agata Swierczek, Damian Wala, Wioleta Wesołowska, Marcin Witosz, Monika Zmełty

Klasa C
Wychowaca klasy : Maciej Szpejna
Lista uczniów : Robert Buchta, Marcela Cołyt, Łukasz Englert, Jarek Folek, Damian Furtak, Gabriela Jonkisz, Artur Kopec, Mariusz Kotas, Lucyna Lis, Agnieszka Lazarek, Mirela Litwin, Ania Marek, Adam Pastuszka, Patrycaj Pawlak, Marcin Pawlusiak, Marek Piszczek, Agnieszka Rajwa, Agnieszka Rychlik, Rafal Stawowski, Marcin Szczerbowski, Dawid Szpara, Magda Urdzoń, Maciej Witański, Łukasz Żaczek, Anna Żemła

Absolwenci 2000/2003

Klasa A
Wychowaca klasy : Monika Mrzyk
Lista uczniów : Marta Biesek, Daria Bolek, Andrzej Borkowski, Grażyna Celer, Bartłomiej Czylok,
Monika Kohnke, Szymon Czyżewski, Anna Dąbrowska, Dawid Dyrda, Maria Furczyk, Michał Hess, Damian Hołojda, Maria Korczyk, Łukasz Kościelniak, Tomasz Lapczyk, Grzegorz Nowak, Marcin Paliczka, Kamil Sikora, Gabrysia Smolorz, Barbara Sojka, Marek Szotek, Edyta Śledź, Sebastian Wieczorek, Wojciech Wieczorkowski, Arkadiusz Wilk, Monika Ząbek, Anita Zbijowska, Dorota Żmij

Klasa B
Wychowaca klasy : Gabriela Pająk
Lista uczniów : Damian Dzida, Ewelina Gardygajło, Anna Hess, Przemysław Kamiński, Dariusz Kapias, Klaudia Kapias, Angelika Karuga, Magdalena Kasza, Tomasz Konkiel, Natalia Koska, Monika Kotas, Iwona Kluka, Sławomir Krzebiot, Piotr Lis, Artur Lukasek, Marzena Maciejczyk, Adam Muchacki, Agnieszka Nowok, Agata Pezdek, Paweł Plinta,  Jarosław Ryszka, Agata Skipioł, Edyta Szpyra, Piotr Szczerbowski, Jakub Uran, Marzena Zając, Anna Żółkowska, Artur Żemła

Klasa C
Wychowaca klasy : Ilona Szewczyk
Lista uczniów : Adamiec Krzysztof, Bocheńska Aleksandra, Czernecki Grzegorz, Drewniak Szymon, Fijoł Michalina, Grajcarek Anna, Hess Szymon, Hochuł Marcin, Kanik Małgorzata, Kapias Łukasz, Koch Karol, Kościelny Henryk, Kubina Natalia, Kuś Krystyna, Lazarek Maria,  Malczyński Dawid, Nieć Judyta, Niedźwiedź Wojciech, Niesyto Remigiusz, Orłowska Julia, Pławecki Marcin, Skrzypczyk Tomasz, Smolarz Joanna, Stasicki Daniel, Strzemczok Dominika, Swoboda Marcela, Szmajduch Magdalena, Szymoszek Marcin, Weszka Bartosz

Absolwenci 2001/2004

Klasa A
Wychowawca klasy : Monika Młodzik
Lista uczniów : Bagiński Bartłomiej, Bienioszek Michalina, Dyrda Katarzyna, Faruga Katarzyna, Faruga Klaudia, Głąb Paweł, Grajcarek Krzysztof, Grzyb Kinga, Hoczek Edyta, Kapias Dominik, Kloc Michalina, Koczy Łukasz, Kozubek Ewelina, Krzempek Artur, Lazarek Jerzy, Mikulec Kinga, Młodzik DariaMrzyk Mateusz, Sieradzka Aleksandra, Spychała Karolina, Tatara Klaudia, Waliczek Dawid, Zemanek Anna, Gorzela Katarzyna

Klasa B
Wychowawca klasy : Edyta Gruszka
Lista uczniów : Joanna Bojdys, Brzeski Artur, Cieluszak Patrycja, Czuba Piotr, Furczyk Aleksandra, Gardygajło Marek, Hochuł Katarzyna, Kanik Łukasz, Kleczka Karol, Kluka Rafał, Korczyk Marta, Kotas Sabina, Kozik Beata, Lazarek Zbigniew, Mazur Katarzyna, Mola Miłosz, Nowok Dominik, Plinta Bartłomiej, Przybyła Adam, Rychlik Dorota, Smolorz Magdalena, Soloch Grzegorz, Spyra Małgorzata, Suchy Teresa, Trybura Rafał, Walas Marcin, Wąsiel Anna, Witoszek Rafał

Klasa C
Wychowawca klasy : Marcin Gładysław
Lista uczniów : Mateusz Błaszczyk, Dominik Dzida, Martyna Dzida, Katarzyna Figołuszka, Grzegorz Gaszczyk, Błażej Gawlas, Ewelina Gibas, Piotr Grabowski, Jadwiga Grygier, Kamil Homa, Anna Jacek, Agata Kapias, Michał Kokot, Sylwester Krawczyk, Magdalena Mendrok, Magdalena Moroń, Wojciech Mrowiec, Bartosz Pszczółka, Magdalena Puchałka, Beata Pudełko, Monika Retek, Magdalena Rychły, Kamil Siuta, Hanna Ścipniak, Katarzyna Waluś, Łukasz Waluś, Łukasz Wyrobek, Magdalena Zmełty, Monika Żemła

Absolwenci 2002/2005

Klasa A
Wychowaca klasy : Danuta Kołacińska
Lista uczniów : Baborska Monika, Gańczarczyk Kamil, Hochuł Hanna, Kasza Barbara, Kłakus Magdalena, Kopeć Marzena, Kopeć Paweł, Kowalik Maria, Kuska Rudolf, Lapczyk Dorota, Lazarek Michał, Masny Damian, Nieć Wioleta, Niesyto Mateusz, Pokuta Mateusz, Rak Marta, Sieradzki Marcin, Sosna Marcin, Spyra Agata, Staszewska Aleksandra, Walas Tomasz, Wilk Sara, Wolnarek Katarzyna, Ziętek Sławomir, Janik Kamil, Gorzela Jakub, Babiński Marcin, Kozik Grzegorz


Klasa B
Wychowaca klasy : Wanda Kaczorowska
Lista uczniów : Furtak Wojciech, Gajda Joanna, Jarzyna Grzegorz, Kanik Katarzyna, Kotas Damian, Kubina Agnieszka, Legierski Marcin, Michalczyk Paulina, Michalski Marcin, Pastuszka Michał, Paszek Dawid, Plinta Katarzyna, Pudełko Dominik, Reczek Marcin, Siedlaczek Szymon, Skrzypczyk Anna, Stawicki Przemysław, Szyszka Piotr, Świerczek Lucyna, Waluś Mateusz, Witański Michał, Maśka Jacek, Lisker Patryk, Michalik Dawid

Klasa C
Wychowaca klasy : Maciej Szpejna
Lista uczniów : Bukowski Michał, Faruga Wojciech, Furczyk Rafał, Grzegorski Rafał, Grzegorski Tomasz, Januszewska Emilia, Januszewska Kamila, Jonderko Joanna, Kapias Marian, Kloc Patryk, Konior Bartek, Kozik Ewa, Manowska Mirela, Pawlusiak Sławomir, Piszczek Damian, Seredyński Marcin, Sojka Andrzej, Stawowska Anna, Swoboda Wojciech, Szczerbowska Dorota, Tendera Grzegorz, Wesołowski Dawid, Włoszek Agnieszka, Ziebura Jacek, Zientek Marcin

Klasa D
Wychowaca klasy : Daniela Koczy
Lista uczniów : Tomasz Biesek, Dorota Chudek, Artur Czernecki, Monika Duraj, Dominika Furczyk, Aleksandra Hochuł, Mateusz Hołojda, Mateusz Kabocik, Jadwiga Kędzior, Sandra Kochanecka, Adam Kościelny, Martyna Ligas, Samuel Matonog, Dawid Niwiński, Adam Październy, Weronika Piesiur, Kinga Płonka, Wojciech Rajczyk, Barbara Sojka, Jarosław Sugier, Agata Szweda, Paulina Wich, Adrian Wieczorek, Rafał Wortolec

Absolwenci 2003/2006

Klasa A
Wychowawca klasy : Gabriela Pająk
Lista uczniów : Bagiński Mateusz, Brejza Krzysztof, Brudek Sylwia, Cołyt Kamil, Dragon Sylwia, Furas Tomasz, Gumowska Iga, Hoczek Ewa, Jarzyna Ewa, Korzeniowska Karolina, Kwaśny Sylwia, Maśka Damian, Pipans Anna, Pitlok Barbara, Siuta Mateusz, Skrzypczyk Marek, Staroń Jakub, Stawowski Radosław, Szymura Rafał, Urdzoń Mateusz, Widłok Michał, Żemła Elżbieta

Klasa B

Wychowawca klasy : Aleksandra Bartosik-Rajwa
Lista uczniów : Biesek Anna, Błachut Edyta, Gryksa Monika, Kaszok Dawid, Kost Agata, Kost Maciej, Kozik Karolina, Krawczyk Paweł, Marek Magdalena, Pałka Anna, Placuch Michał, Pytel Marcin, Rak Wojciech, Skaźnik Rafał, Tendera Jadwiga, Kubański Bartosz, Wieczorkowski Krzysztof, Woźniak Kamila, Wyrobek Marzena, Żoczek Łukasz, Żurek Witold, Zając Dariusz


Klasa C
Wychowawca klasy : Iwona Wojciechowska
Lista uczniów : Furmanek Weronika, Gańczarczyk Kajetan, Gorzela Katarzyna, Kocek Ewelina, Kopeć Dariusz, Kowalik Piotr, Latocha Mirela, Łukowska Dominika, Łykowska Ewa, Maindok Adam, Maindok Marcin, Medoń Marzena, Mrzyczek Piotr, Mrzyk Edyta, Mucha Katarzyna, Poczkajski Oskar, Pudełko Agnieszka, Siuta Sebastian, Smołka Adrianna, Strokol Dawid, Wawrzyczek Tomasz, Woś Weronika

Klasa D
Wychowawca klasy : Barbara Szermańska
Lista uczniów : Czerwiński Piotr, Furczyk Ryszard, Hochuł Karolina, Hochuł Martyna, Lazarek Stanisław, Liszka Silvia, Łucka Martyna, Mazur Beata, Mendrok Damian, Mendzla Jacek, Niedźwiedź Sebastian, Podbioł Dorota, Pokorny Anna, Pustelnik Michał, Ryszka Krystian, Swoboda Anna, Świątek Inga, Świerczek Magdalena, Wich Bartłomiej, Zientek Jakub, Żaczek Beata, Żemła Dorot

Szkoła partnerska

"Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki."
"Lengyel, magyar, két jó barát, együtt harcol, s issza borát."

Szkoła partnerska to szkoła podstawowa w partnerskim mieście Parasznya na Węgrzech - http://www.parasznya.hu/ 

Obiekt 

Charakterystyja obiektu

Powierzchnia użytkowa - 1.758 m2
Powierzchnia całkowita - 2.043 m2
Kubatura - 9.049 m3
Powierzchnia zabudowy - 780 m2

Budynek szkoły jest trójkondygacyjny:
Parter - sala do ćwiczeń gimnastycznych, biblioteka, 2 pracownie, sekretariat, gabinet dyrektora, gabinet pedagoga szkolnego, sanitariaty.
I piętro - 2 sale językowe, 4 pracownie, sala prelekcyjna, sanitariaty.
II piętro - 2 sale językowe, 4 pracownie, sala prelekcyjna, sanitariaty.

kalendarium inwestycyjne

Luty 1999 r. - przyjęcie przez Radę Gminy strategii rozwoju oświaty
Czerwiec 1999 r. - przystąpienie do prac przygotowawczych
Listopad 1999 r. - opracowanie dokumentacji projektowej obiektu
Marzec 2000 r. - zatwierdzenie projektu technicznego i wydanie pozwolenia na budowę
maj 2001 r. - podjęcie decyzji przez Radę Gminy o zaciągnięciu kredytu w wysokości 2,5 ml zł i przystąpieniu do realizacji zadania
17.08.2001 r. - wybór wykonawcy
28.08.2001 r. - przekazanie Aktu erekcyjnego
30.07.2002 r. - zakończenie budowy
02.09.2002 r. - oddanie obiektu do użytkowania

Koszt iwestycji

Koszt całkowity - 2.618.697 zł
-koszt dokumentacji projektowej - 67.261 zł
-koszt robót budowlanych - 2.352.121 zł
-koszt wyposażenia - 87.635 zł
-koszt nadzoru inwestorskiego - 33.760 zł
-inne koszty - 77.920 zł
Koszt wykonania parkingu i zatoki autobusowej - 312.217 zł
Koszt ogółem - 2.930.914 zł

Wartośc inwestycji w przeliczeniu na 1 mieszkańca Gminy - 473 zł
Wartośc inwestycji w przeliczeniu na 1 ucznia Gimnazjum - 11.060 zł
Koszt wykonania 1 m2 powierzchni użytkowej - 1.479 zł

Wydatki

25.9%- wydatki na budowę Gimnazjum
74.1%- pozostałe wydatki

Źródła finansowania

Urząd Gminy - 2.900.805 zł (98,97%)
Społeczny Komitet Rozbudowy Szkoły Podstawowej - 30.109 zł (1,03%)

 

Liczba komentarzy (6) - Dodaj swój komentarz do tego artykułu...

Zmieniony ( wto, 17.04.2007 )
 

komentarze

A dla mnie to zwykła szkoła mam jej już dośc i nie mogę się doczekac kiedy ją skończę pozdrawiam wszystkich.
zły uczeń, dnia 31.10.2012 godz. 08:08

nie życze sobie żeby moje imie i nazwisko figurowało na tej stronie ps. i pana wywiezą stąd w...
koko, dnia 30.01.2010 godz. 23:52

to gimnazjum jest świetne, takiej atmosfery i takich nauczycieli ze świecą szukaś w pszczyńskich gimnazjach :) pozdrawiam
absolwentka, dnia 06.08.2008 godz. 15:46

droga Aniu mowisz nie na temat tu jest atr. o gimnazjum a nie o podstawowce ;p doczytaj ;d;ppp redze ;p
ktosa, dnia 13.03.2008 godz. 18:55

nasza szkoła czyli(podstawowa nr2)jest najlepsz !!!!!!!!!!!!!
ania, dnia 12.09.2007 godz. 09:26

bardzo fajne jest to gimnazjum ,basen hala sportowa i wogóle, przecież podstawówka też,szkoda że ja nie mieszkam teraz w goczałkowicach , kiedyś to tak fajnie nie było -bez basenu, ale mam nadzieję że uda mi się pójść do tego super gimnazjum!!!JUŻ SIĘ NIE UMIEM DOCZEKAĆ!
ola, dnia 15.06.2007 godz. 19:21


 1 

Wpisz swój komentarz do tego artykułu poniżej.

Twoje imię (wymagane)

Twój adres e-mail (jeśli posiadasz)
Wpisz 4+16=

Treść komentarza:

Ciekawostka...

Uroczyste przejęcie przez Polskę Ziemi Pszczyńskiej nastąpiło 29 czerwca 1922 roku na moście Goczałkowickim na Wiśle.

Goczałkowice Szukaj Informacje portalu Pozdrowienia Ogłoszenia Galeria > Niusy > O Goczałkowicach > Ludzie > Nauka i edukacja > Zdrowie > Komunikacja > Turystyka > Uzdrowisko > Samorząd > Sport: hala, basen, LKS... > Parafia > Firmy > Niezbędnik Napisz do nas Mapa serwisu Nota prawna, regulamin





Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Załóż sobie
ZDJĘCIE Z GALERII
tn_IMG_5109.jpg
Popularne

AKTUALNE INTENCJE MSZALNE parafii Św. Jerzego (50947)  Basen w Goczałkowicach (140737)  Dni Goczałkowic - relacja (24605)  Dodawanie zdjęć do galerii (24325)  Dwudziestolecie międzywojenne na obszarze Goczałkowic-Zdroju (24837)  Gimnazjum w Goczałkowicach (34604)  Gwarek, Sanatorium Gwarek (68307)  Historia Straży (189970)  Interaktywny plan zagospodarowania przestrzennego! (32190)  Jezioro Goczałkowickie, Zbiornik Goczałkowicki (195032)  Joanna Surowiecka nie żyje. (97210)  Kamera internetowa na Zaporze (73763)  Mapa Goczałkowic (30479)  Noclegi, kwatery w Goczałkowicach (32242)  Nowości w GOCZ.PL (27042)  Nowy rozkład jazdy PKP (41155)  Nowy sprzęt OSP (67469)  Ochotnicza Straż Pożarna (218967)  Relikwie Św. Ojca Pio (21792)  Rozkład jazdy Marbus Goczałkowice - Pszczyna (35715)  Stare i nowe fotografie Goczałkowic (25353)  Wybory samorządowe 2010 - wyniki (30887)  XI Dni Goczałkowic (21906)  XII Dni Goczałkowic (zdjęcia i video) (23201)  Zarząd OSP Goczałkowice (216563) 
SONDA
Nie ma dostępnych sond
Odwiedza nas
Ostatnio dodane
Wklej html i linkuj na swojej stronie do www.gocz.pl

Na skróty:

- Gminny Ośrodek Kultury
www.gok.gocz.pl
- Biblioteka
www.biblioteka.gocz.pl
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
www.gosir.gocz.pl
- Ochotnicza Straż Pożarna
www.osp.gocz.pl
- Parafia św. Jerzego
www.parafia.gocz.pl
- Siostry Salwatorianki
www.siostry.gocz.pl
- Przedszkole Publiczne nr 1
www.pp1.gocz.pl
- Przedszkole Publiczne nr 2
www.pp2.gocz.pl
- Szkoła Podstawowa
www.sp.gocz.pl
- Gimnazjum
www.gimnazjum.gocz.pl